close
دانلود آهنگ جدید
سایت عاشقانه آنتی لاو بهترین سایت عاشقانه - 8
ثبت نام

antlove

پاورپوینت بازاریابی شبکه ای

چکیده :

بیرون ازدنیای بازاریابی شبکه‌ای شرکت‌های بدی با طرح‌های ناب هرمی وجود دارند. بالاتر از هر چیزی MLM  آخرین امید برای یک انسان معمولی برای یادگیری چگونه درآمد کسب کردن و انجام کسب وکار در ایران است. بیش از ٤٥ میلیون نفر از مردم دنیا به‌صورت پاره‌وقت و تمام‌وقت از بازاریابی شبکه‌ای درآمد دارند. بیشتراز ١٠ میلیون نفر از آنها تنها در آمریکا هستند. افرادی که از MLM متنفرند همیشه اونهائی رو که به‌صورت پاره‌ وقت رو به این کار می‌آوردند رو تکذیب می‌کنند چون دوست دارند این افراد رو همواره در دود و دم و سر و صدای کارخانه ها یا پشت میزهای کسل کنندۀ اداره‌ جات ببینند. MLM آخرین شانس لیسانسۀ بیکاری است که صدهزار تومان درآمد اضافی در ماه برای او برابر است با یک دنیا.


فهرست :

همه چیز درباره بازاریابی شبکه‌ای

بازاریابی شبکه ای و تفاوت های آن با شرکت های هرمی

نحوه فعالیت یک شرکت بازاریابی شبکه ای

پیشنهاد  برای ورود به عرصه کالا

رضایتمندی مشتریان از سیستم و محصول


, , , , , , , , , ,
ادامه مطلب

ارزيابي اثر مديريت دانش در خلق استراتژي رقابتي تمايز از مجراي زنجيره ارزش فعاليت هاي سازمان

چکیده :

هدف تحقيق ارزيابي اثر مديريت دانش در خلق استراتژي رقابتي تمايز از مجراي زنجيره ارزش فعاليت‌هاي سازمانی است. اين مقاله بر اساس يافته‌هاي تحقيق ميداني در شرکت‌هاي فعال در زمينه صنعت نرم افزار شکل گرفته است. براي تدوين چارچوب نظري مدل تحقيق ادبيات و پيشينه تحقيق بررسي و مدل زنجيره ارزش فعاليت‌هاي سازمان مبناي ارزيابي اثر مديريت دانش بر فرآيندهاي سازماني قرار گرفت. در اين تحقيق پس از انجام مطالعات کتابخانه ای و اجراي مصاحبه‌هاي اکتشافي، مؤلفه‌هاي اثرگذار مديريت دانش بر بخش‌هاي مختلف سازماني استخراج؛ و از طريق تحقيق زمينه يابي و ابزار پرسش‌نامه مورد ارزيابي قرار گرفتند. سپس با استفاده از پرسش‌نامه هر کدام از مؤلفه‌هاي تحقيق مانند فرآيندهاي مديريت دانش، نوآوري(فردي ،گروهي و سازماني)، مهارت‌هاي تخصصي کارکنان و رضايت مشتريان مورد سنجش قرار گرفتند. از مدل معادلات ساختاري و نرم افزاریLISREL  جهت بررسي روابط ميان مؤلفه‌ها استفاده شد و در پايان صحت روابط مؤلفه‌ها در مدل مفهومي مورد تأييد قرار گرفت.


به ادامه مطلب مراجعه کنید ..., , , , , , , , , , , ,
ادامه مطلب
 • دسته بندی شده در :
 • نویسنده :
 • تاریخ ارسال : 09 / 09
 • تعداد دیدگاه :
دانلود پاورپوینت سیستم های تشخیص نفوذ در شبکه NIDS

چکیده :

برای ایجاد امنیت کامل در یک سیستم کامپیوتری، علاوه بر دیواره های آتش و دیگر تجهیزات جلوگیری از نفوذ، سیستمهای دیگری به نام سیستم های تشخیص نفوذ (IDS) مورد نیاز می باشد تا بتوان درصورتی که نفوذگر از دیواره آتش ، آنتی ویروس و دیگر تجهیزات امنیتی عبور کرد و وارد سیستم شد، آن را تشخیص داده و چارهای برای مقابله باآن بیاندیشند. سیستم های تشخیص نفوذ رامی توان از سه جنبه ی روش تشخیص، معماری و نحوه ی پاسخ به نفوذ طبقه بندی کرد. انواع روش های تشخیص نفوذ عبارتند از: تشخیص رفتار غیرعادی و تشخیص سوءاستفاده ( تشخیص مبتنی بر امضاء ). انواع مختلفی از معماری سیستمهای تشخیص نفوذ وجود دارد که به طورکلی می توان آنها را در دو دسته ی مبتنی بر میزبان (HIDS) ، مبتنی بر شبکه (NIDS) تقسیم بندی.


به ادامه مطلب مراجعه کنید ...

, , , , , , , , , , , , , , ,
ادامه مطلب
 • دسته بندی شده در :
 • نویسنده :
 • تاریخ ارسال : 09 / 09
 • تعداد دیدگاه :

دانلود پایان نامه بررسی فرآیند بودجه بندی جامع

چکیده :

در اين پژوهش طراحي سيستم بودجه بندي جامع را در پنج فصل مورد بررسي قرار مي دهيم. در ابتدا کلياتي از بودجه و بودجه بندي و کاربردهاي بودجه در شرکت را بحث مي کنيم. در فصول بعدي به بيان نحوه بودجه نويسي ، ارائه راهکارها و مشکلات آن مي پردازيم. نمونه اي از بودجه نويسي در سازمان تامين اجتماعي را نيز مطرح که مورد بررسي قرار مي دهيم. ( محقق)
بودجه مبناي عمليات اجرايي دولت است ، زيرا دولت مي بايست تمام فعاليت­هاي مالي خود ، اعم از كسب درآمد و پرداخت هزينه­ها براي اجراي برنامه هاي متعدد و متنوع خود را در چارچوب قانون بودجه انجام دهد. بنابراين بودجه مي تواند آيينه تمام نماي همه برنامه ها و فعاليت هاي دولت بوده و نقش بسيار مهم وحياتي در توسعه اقتصادي ملي ايفا نمايد. (ابراهيمي نژاد.  1380)
با توسعه وظايف دولت وافزايش سريع هزينه هاي دولتي وپيوند آن با وضعيت عمومي اقتصاد كشور، كنترل مخارج ، اهميت خود را از دست داده و نياز به بهبود در سيستم هاي برنامه ريزي، كنترل و مديريت منابع بخش عمومي مطرح گرديد، تا تصميم گيرندگان را قادر سازد ديد وسيع تري پيدا كرده و اطلاعات وسيعي در مورد نتايج عملكردها و هزينه هاي اجراي فعاليت ها داشته باشند. (فخاريان، 1386، ص 44)
اين امر موجب توجه دولت ها به اقتصادي بودن ، كارايي و اثربخشي منابع دولت به عبارتي مديريت مالي دولت شد .مواجهه با اين شرايط نه  تنها نياز به بهبود روش ها و رويه هاي بودجه بندي موجود براي افزايش هماهنگي سيستم را مطرح ساخت ، بلكه بعد جديدي براي تصميم گيري در مديريت ومديريت مالي دولتي افزود يعني سيستم بودجه ريزي عملياتي و برنامه اي را براي بازنگري و ارزيابي مديريت فعاليت هاي دولتي مطرح ساخت . ويژگي و وجه تمايز اين سيستم از سيستم بودجه متداول ، تاكيد روي اهداف،  نتايج و منابع حاصل از هريك از اقلام هزينه ها و يافتن پاسخ به اين سوال بود كه درآمد ها به چه منظور خرج ميشود. (همان منبع)


به ادامه مطلب مراجعه کنید ...

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ادامه مطلب
عشقم تو که میدانی تمام وجودم هستی

تو که میدانی تمام وجودم هستی ،

نفسمی میخوام از تو بنویسم...

برای تو که در تمام لحظه هام وجود داری..

خنده هام برای توست و اشک هام از دوری توست...

کنار تو بودن منو شاد و دور بودن از تو منو گریان و پریشون میکنه...

تو بامنی حتی اگه کنارم نباشی...

تو بامنی چون توی قلبمی...

پس قلبمو با دنیا ام عوض نمیکنم چون....

چون تو توی قلبمی...

این را برای تو عشقم نوشتم تا بخوانی و بدانی همه ی زندگی ام هستی  

تقدیم باعشق به بهترین عشق دنیا  

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
ادامه مطلب
 • دسته بندی شده در :
 • نویسنده :
 • تاریخ ارسال : 09 / 09
 • تعداد دیدگاه :

دانلود قالب عاشقانه واکنش گرا برای رزبلاگدر این مطلب یک قالب فوق العاده عاشقانه زیبا و حرفه ای مینی لاو برای رزبلاگ آماده کرده ایم.

از مزیت های این قالب میتوان :

ریسپانسیو ( واکنش گرا )

کدنویسی استاندارد ( Bootstrap )

سرعت لود مناسب

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
ادامه مطلب